השתלת שיניים בירושלים

ירושלים בירת ישראל היא העיר שמאכלסת הכי הרבה תושבים, ועל כן מחייב שהיא תדע לתת מענה מתקדם בכול הנוגע לתחום השתלת שיניים, ואכן מרפאות השיניים שלנו משרתות נאמנה כמות גדולה של לקוחות שמגיעים מהעיר ומהיושבים הסמוכים: בית זית, עין כרם, אבן ספיר וכדומה.

השתלת שיניים הנו תחום מהפכני שמאפשר לאנשים רבים ליהנות משיניים שנראות ומרגישות טבעיות. מכאן שאם גם אתם סובלים ממחלות חניכיים, עששת וכדומה, טוב לדעת שגם אם מצב השן גרוע וגם אם השן מיועדת לעקירה, עדיין ניתן ליהנות מפה מלא בשיניים, כאשר רק נדרש להחליט איזו שיטת השתלה רצויה, אך ראשית חשוב לבחון מגוון משתנים, קרי האם אתם מועמדים מתאימים, איזו שיטה נכונה ואלו שתלים אידאליים נקודתית עבורכם. 

כיצד תדעו אם אתם מועמדים מתאימים? נהוג לבחון מגוון מאפיינים: האם אתם מעשנים, סובלים ממחלות חניכיים, אנשים סוכרתיים, נוטלים תרופות נוגדי קרישה וכדומה, וזאת כי לקראת הליך ההשתלה חשוב לוודא שהיגיינת הפה אינה בעייתית ושלא יתפתחו סיבוכים – מגוון פרמטרים קריטיים שהמומחים שלנו יודעים לאבחן כהלכה.

נמצאתם מתאימים ותוהים מה מחכה לכם? ראשית תעברו בדיקות וצילומים, תקבלו הרדמה מקומית ותעברו את שלושת השלבים הבאים: מחדירים שתל דמוי בורג לחניכיים, תופרים את המקום (אם מדובר בשן קדמית גם מתקינים שן זמנית), לאחר כמה חודשים שבהם השתל מתמזג עם העצם מתקינים כיפת מתכת וכעבור מספר חודשים נוספים מתקינים את כתר החרסינה שמדמה שן אמיתית. 

האם זה ממש כואב?

אנשים שעומדים לעבור השתלת שיניים מצד אחד שמחים שהם עומדים לחזור לשגרה אך מצד שני עשויים להיות מפוחדים, ולו כי רק המחשבה על החדרת שתל לחניכיים מרתיעה ועל כן מוטב להרגיע שההליך עצמו נעשה לצד הרדמה מקומית, וגם אם עשויים לחוש כאבים בתום התהליך, הרי שמשככי כאבים בהחלט מסוגלים להפיג אותם. עדיין חוששים? טוב לדעת שניתן לעבור השתלות שיניים בירושלים גם ביום אחד ואף תחת הרדמה מלאה.

השתלת שיניים אילוסטרציה
אילוסטרציה להשתלת שיניים

השתלת שיניים ביום אחד בירושלים - כל הפרטים:

עומדים לעבור השתלת שיניים ומתעניינים בהשתלת שיניים ביום אחד? להלן מידע מקיף בנושא: מדובר בפתרון אידאלי עבור מי שאין לו כמה חודשים לחכות בין שלב אחד לשני, בתהליך שלא פעם מונע ניתוח משלים (למשל ניתוח להרמת רצפת הסינוס), בניתוח שעשוי לחסוך עלויות ומדובר בניתוח שמסייע להתמודד עם פחדים, להימנע מזיהומים ולהתמודד מול מגוון מצבים בריאותיים.

מנסים להבין האם התהליך מתאים גם עבורכם? ובכן יש כמה תנאים שבהם עליכם לעמוד, קרי נפח עצם מספק, חניכיים בריאות וכדומה – נתונים שאותם בוחן לעומק הרופא המטפל, ולו באמצעות צילומי CT. את סך הנתונים משכללים ביחד ותופרים תוכנית השתלה אישית, אך באופן כללי ניתן לומר שהתהליך נע בין שעה וחצי לשלוש שעות, במהלכן עוקרים את השן החולה, מחדירים את השתל הנבחר וממקמים את הכותרת הזמנית.

כמה עולה השתלת שיניים בירושלים?

יש לקחת בחשבון שלצד שלל היתרונות של הליך השתלת שיניים בירושלים, עדיין מדובר בתהליך שאינו זול, ואף הרבה פעמים נדרשים תשלומים משלימים עבור מגוון טיפולים מקדימים. יחד עם זאת, מדובר בטיפול שמחזיר את החיוך לפנים ושהרבה פעמים מוזיל עלויות צדדיות. מכאן שאין שאלה האם לבצע אותו, אך כן מתבקש לערוך השוואת מחירים. להלן המחירים שלנו:

הגיע הזמן לחייך - השתלת שיניים בירושלים

גם לכם מגיע פה מלא בשיניים נאות ובריאות, וגם לכם מגיע טיפול מתקדם ואיכותי. הטכנולוגיה קיימת ומומחים, ציוד מתקדם וניסיון עשיר אנו בהחלט יודעים להציע. מבקשים לקבל פרטים נוספים? פנו אלינו וביחד נתקדם צעד אחד צעד.

 

תוכן עניינים

ייעוץ ובדיקה בחינם

מאמרים נוספים

המדריך הנכון לצחצוח שיניים

המדריך הנכון לצחצוח שיניים ייעוץ בחינם כולנו מצחצחים שיניים לפני השינה ולאחר שמתעוררים, לכולנו יש מברשת שיניים פרטית ומשחת שיניים מועדפת, כולנו מחנכים את הילדים

Read More »

לפני הכול: ביטוח שיניים

לפני הכול: ביטוח שיניים ייעוץ בחינם טיפולי שיניים מאוד חשובים ובאותה נשימה מאוד יקרים, ועל כן אם רוצים להבטיח שיניים תקינות מבלי לחשוב פעמיים אם

Read More »

שוקלים לבצע השתלת שיניים בירושלים?

השאירו לנו פרטים ומומחה מטעם המרפאה יתקשר לתת לכם מידע נוסף

נגישות
מרפאות dent-clinics

הבריאות וגם החיוך שלכם חשובים לנו,
ולכן נשמח להעניק לכם

ייעוץ ואבחון ראשוני חינם וללא התחייבות

השאירו פרטי התקשרות ואנו ניצור עמכם קשר לפרטים נוספים דנט-קליניקס, רשת מרפאות שיניים בפריסה ארצית
Open chat
לפגישת יעוץ לחצו כאן